Polaroid Kids PLD 8010/S
Kód: 230404-NM9-47Y2Související produkty
Detailní popis produktu
Sluneční brýle Polaroid Kids PLD 8010/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 762753152718 |
| Pohlaví: | Děti |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Guma |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey Polarized |
| Barva rámu: | Bílá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Ivory Pink |
| Délka stranice: | 102 mm |
| Šířka očnice: | 47 mm |
| Šířka nosníku: | 38.0 mm |
| Polarizace: | Ano |
| Materiál čočky: | Triacetat |
| Model: | PLD 8010/S |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




