Kariéra

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici optik/asistent prodeje.

Náplň práce:
- poradenství zákazníkům
- aktivní prodej brýlí a jiných optických pomůcek
- opravy poškozených brýlí
- administrativní práce spojené s chodem optiky

Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, praxe v oboru oční optik výhodou
- komunikativnost, příjemné vystupování, flexibilitu, zodpovědnost
- chuť učit se novým věcem
- zkušenost s prodejem výhodou
- základní znalost angličtiny s možností dalšího rozvoje v spolupráci s optikou

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení doplněné řadou firemních benefitů a školení
- práci v mladém kolektivu
- atraktivní prostředí zavedené luxusní optiky v centru Prahy
- zboží od nejznámějších dodavatelů brýlí (Valentino, Saint Laurent, Lindberg, Prada, Dior atd.) a brýlových čoček Carl Zeiss
- práce možná i jako brigáda

Očekávaný nástup: ihned /dle dohody

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v českém jazyce na e-mail info@opticlab.cz.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz