Tommy Hilfiger TH 2301/F RX
Kód: 109973-124-5121Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 2301/F RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737198688 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Matte Black Silver |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 51 mm |
| Šířka nosníku: | 46.0 mm |
| Model: | TH 2301/F |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




