Tommy Hilfiger TH 2222 RX
Kód: 109360-J5G-4920Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 2222 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737098995 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Gold |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 49 mm |
| Šířka nosníku: | 44.1 mm |
| Model: | TH 2222 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




