Ray-Ban RX8779D
Kód: RX8779D-55-1252Detailní popis produktu
import pohoda Ray-Ban RX8779DDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262662342 |
| Pohlaví: | Muži, Unisex, Ženy |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Materiál: | Titan |
| Barva rámu: | Stříbrná |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 16 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sluneční brýle RAY-BAN® jsou nestárnoucí klasikou, která podtrhne Váš styl.
Sluneční brýle a dioptrické brýle jsou vyrobené z ušlechtilých materiálů v té nejvyšší kvalitě a nabízí celou škálu tvarů a barev. Z kolekce slunečních brýlí RAY-BAN® si vybere každý.
Jsme certifikovaným prodejcem originálních brýlí značky RAY-BAN®.




