Ray-Ban RX6529
Kód: RX6529-56-3182Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Ray-Ban RX6529Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262276938 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 56 mm |
| Šířka nosníku: | 18 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sluneční brýle RAY-BAN® jsou nestárnoucí klasikou, která podtrhne Váš styl.
Sluneční brýle a dioptrické brýle jsou vyrobené z ušlechtilých materiálů v té nejvyšší kvalitě a nabízí celou škálu tvarů a barev. Z kolekce slunečních brýlí RAY-BAN® si vybere každý.
Jsme certifikovaným prodejcem originálních brýlí značky RAY-BAN®.




