Ralph Lauren RL5124J RX
Kód: RL5124J-52-9449Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Ralph Lauren RL5124J RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056597910071 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Havana |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 52 mm |
| Šířka nosníku: | 20 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




