Ralph Lauren PH2289D RX
Kód: PH2289D-51-5001Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Ralph Lauren PH2289D RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262455203 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 51 mm |
| Šířka nosníku: | 20 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




