Ralph Lauren PH2272 RX
Kód: PH2272-52-5436Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Ralph Lauren PH2272 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056597916219 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Phantos |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Havana |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 52 mm |
| Šířka nosníku: | 21 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




