Ralph Lauren PH2223 RX
Kód: PH2223-58-5001Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Ralph Lauren PH2223 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056597812566 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 58 mm |
| Šířka nosníku: | 17 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




