Ralph Lauren PH1228 RX
Kód: PH1228-57-9307Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Ralph Lauren PH1228 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262042861 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Šedá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 57 mm |
| Šířka nosníku: | 17 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




