Oliver Peoples OV5524U RX
Kód: OV5524U-52-1492Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Oliver Peoples OV5524U RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 827934499102 |
| Pohlaví: | Muži, Unisex, Ženy |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 52 mm |
| Šířka nosníku: | 18 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář





