Tommy Hilfiger TH 2287 RX
Kód: 109976-086-5217Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 2287 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737198794 |
| Pohlaví: | Žena |
| Tvar rámu: | Cat-Eye |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Havana |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Havana |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 52 mm |
| Šířka nosníku: | 44.8 mm |
| Model: | TH 2287 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




