Tommy Hilfiger TH 2269 RX
Kód: 110025-807-5217Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 2269 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737201432 |
| Pohlaví: | Muž |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 52 mm |
| Šířka nosníku: | 37.5 mm |
| Model: | TH 2269 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




