Tommy Hilfiger TH 2216 RX
Kód: 109423-807-5116Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 2216 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737124052 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 51 mm |
| Šířka nosníku: | 47.3 mm |
| Model: | TH 2216 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




