Tommy Hilfiger TH 2108 RX
Kód: 108123-807-5315Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 2108 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 716736981413 |
| Pohlaví: | Žena |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 53 mm |
| Šířka nosníku: | 38.8 mm |
| Model: | TH 2108 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




