Ray-Ban RX7119
Kód: RX7119-55-5714Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Ray-Ban RX7119Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8053672833119 |
| Pohlaví: | Muži, Unisex, Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Plast |
| Barva rámu: | Červená |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Red |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 17 mm |
| Model: | RX7119 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sluneční brýle RAY-BAN® jsou nestárnoucí klasikou, která podtrhne Váš styl.
Sluneční brýle a dioptrické brýle jsou vyrobené z ušlechtilých materiálů v té nejvyšší kvalitě a nabízí celou škálu tvarů a barev. Z kolekce slunečních brýlí RAY-BAN® si vybere každý.
Jsme certifikovaným prodejcem originálních brýlí značky RAY-BAN®.




