Ray-Ban RX6465
Kód: RX6465-51-3136Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Ray-Ban RX6465Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056597660709 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Modrá |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 51 mm |
| Šířka nosníku: | 20 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sluneční brýle RAY-BAN® jsou nestárnoucí klasikou, která podtrhne Váš styl.
Sluneční brýle a dioptrické brýle jsou vyrobené z ušlechtilých materiálů v té nejvyšší kvalitě a nabízí celou škálu tvarů a barev. Z kolekce slunečních brýlí RAY-BAN® si vybere každý.
Jsme certifikovaným prodejcem originálních brýlí značky RAY-BAN®.




