Ray-Ban RX5387
Kód: RX5387-54-2012Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Ray-Ban RX5387Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8053672991352 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Havana |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 18 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sluneční brýle RAY-BAN® jsou nestárnoucí klasikou, která podtrhne Váš styl.
Sluneční brýle a dioptrické brýle jsou vyrobené z ušlechtilých materiálů v té nejvyšší kvalitě a nabízí celou škálu tvarů a barev. Z kolekce slunečních brýlí RAY-BAN® si vybere každý.
Jsme certifikovaným prodejcem originálních brýlí značky RAY-BAN®.




