Ray-Ban Round Metal RB3447
Kód: RB3447-47-001Detailní popis produktu
Sluneční brýle Ray-Ban Round Metal RB3447Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 805289439905 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva čočky: | Zelená |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 47 mm |
| Šířka nosníku: | 21 mm |
| Polarizace: | Ne |
| Model: | Ray-Ban Round Metal RB3447 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Sluneční brýle RAY-BAN® jsou nestárnoucí klasikou, která podtrhne Váš styl.
Sluneční brýle a dioptrické brýle jsou vyrobené z ušlechtilých materiálů v té nejvyšší kvalitě a nabízí celou škálu tvarů a barev. Z kolekce slunečních brýlí RAY-BAN® si vybere každý.
Jsme certifikovaným prodejcem originálních brýlí značky RAY-BAN®.




