Ray-Ban RBR0505S
Kód: RBR0505S-52-6677VRDetailní popis produktu
Sluneční brýle Ray-Ban RBR0505SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262564622 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Phantos |
| Materiál: | Tvarovaný acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 52 mm |
| Šířka nosníku: | 22 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sluneční brýle RAY-BAN® jsou nestárnoucí klasikou, která podtrhne Váš styl.
Sluneční brýle a dioptrické brýle jsou vyrobené z ušlechtilých materiálů v té nejvyšší kvalitě a nabízí celou škálu tvarů a barev. Z kolekce slunečních brýlí RAY-BAN® si vybere každý.
Jsme certifikovaným prodejcem originálních brýlí značky RAY-BAN®.




