Ray-Ban RB4101
Kód: RB4101-58-601/T3Detailní popis produktu
Sluneční brýle Ray-Ban RB4101Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8053672789782 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Motýlí styl |
| Materiál: | Plast |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 135 mm |
| Šířka očnice: | 57 mm |
| Šířka nosníku: | 17 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Sluneční brýle RAY-BAN® jsou nestárnoucí klasikou, která podtrhne Váš styl.
Sluneční brýle a dioptrické brýle jsou vyrobené z ušlechtilých materiálů v té nejvyšší kvalitě a nabízí celou škálu tvarů a barev. Z kolekce slunečních brýlí RAY-BAN® si vybere každý.
Jsme certifikovaným prodejcem originálních brýlí značky RAY-BAN®.




