Ray-Ban RB3560
Kód: RB3560-61-002/71Detailní popis produktu
Sluneční brýle Ray-Ban RB3560Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8053672866735 |
| Pohlaví: | Muži, Unisex, Ženy |
| Tvar rámu: | Pilot |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey Gradient |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 61 mm |
| Šířka nosníku: | 17 mm |
| Model: | Ray-Ban RB3560 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Sluneční brýle RAY-BAN® jsou nestárnoucí klasikou, která podtrhne Váš styl.
Sluneční brýle a dioptrické brýle jsou vyrobené z ušlechtilých materiálů v té nejvyšší kvalitě a nabízí celou škálu tvarů a barev. Z kolekce slunečních brýlí RAY-BAN® si vybere každý.
Jsme certifikovaným prodejcem originálních brýlí značky RAY-BAN®.




