Ralph Lauren RL8210
Kód: RL8210-49-50025WDetailní popis produktu
Sluneční brýle Ralph Lauren RL8210Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056597832113 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Phantos |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Havana |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 49 mm |
| Šířka nosníku: | 23 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




