Ralph Lauren RL8209
Kód: RL8209-57-50018GDetailní popis produktu
Sluneční brýle Ralph Lauren RL8209Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056597703574 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 57 mm |
| Šířka nosníku: | 15 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




