Ralph Lauren RL6252U RX
Kód: RL6252U-53-6241Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Ralph Lauren RL6252U RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262485248 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Plast |
| Barva rámu: | Havana |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 53 mm |
| Šířka nosníku: | 17 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




