Ralph Lauren PH4201U
Kód: PH4201U-55-500380Detailní popis produktu
Sluneční brýle Ralph Lauren PH4201UDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056597825610 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Havana |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 18 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




