Prada PRC08V RX
Kód: PRC08V-52-20H1O1Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Prada PRC08V RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262575208 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Transparentní |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 52 mm |
| Šířka nosníku: | 19 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značku Prada založili sourozenci Mario a Martin v Miláně v roce 1913. Začínali s výrobou kožených kabelek a kufrů. Jedná se o absolutní špičku ve světě módy, kde se snoubí perfektní design, nejlepší materiály a tradiční výroba, což se promítá i do brýlí této značky. Ať už zvolíte nápadnou, decentní či sportovnější obrubu, vždy budete mít jistotu, že Vaše volba byla správná.
![]()




