Prada PRB05V RX
Kód: PRB05V-54-16K1O1Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Prada PRB05V RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262366318 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Stříbrná |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 19 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značku Prada založili sourozenci Mario a Martin v Miláně v roce 1913. Začínali s výrobou kožených kabelek a kufrů. Jedná se o absolutní špičku ve světě módy, kde se snoubí perfektní design, nejlepší materiály a tradiční výroba, což se promítá i do brýlí této značky. Ať už zvolíte nápadnou, decentní či sportovnější obrubu, vždy budete mít jistotu, že Vaše volba byla správná.
![]()




