Polaroid PLD 8067/S
Kód: 207821-VGL-495XDetailní popis produktu
Sluneční brýle Polaroid PLD 8067/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737119133 |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Polykarbonát |
| Barva čočky: | Modrá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Blue Mirror Polarized |
| Barva rámu: | Modrá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Matt Blue Azure |
| Délka stranice: | 125 mm |
| Šířka očnice: | 49 mm |
| Šířka nosníku: | 37.6 mm |
| Polarizace: | Ano |
| Materiál čočky: | Triacetat |
| Model: | PLD 8067/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




