Polaroid PLD 4141/G/S/X
Kód: 205708-6LB-59UCDetailní popis produktu
Sluneční brýle Polaroid PLD 4141/G/S/XDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 716736779850 |
| Pohlaví: | Muž |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva čočky: | Zelená |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Green Polarized |
| Barva rámu: | Šedá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Ruthenium |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 59 mm |
| Šířka nosníku: | 51.0 mm |
| Polarizace: | Ano |
| Materiál čočky: | Triacetat |
| Model: | PLD 4141/G/S/X |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




