Persol PO3309S
Kód: PO3309S-51-95/58Detailní popis produktu
Sluneční brýle Persol PO3309SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056597821520 |
| Pohlaví: | Muži, Unisex, Ženy |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 51 mm |
| Šířka nosníku: | 22 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Sluneční brýle Persol zanechávají výraznou stopu v historii i populární kultuře. Persol a její “per il sole”, což znamená “na slunce”, zdůrazňuje funkci ochrany před slunečním zářením. Persol značka je značka s kultovním dědictvím, jež je založena na tradičním řemeslném zpracování. Má výrazné postavení na trhu, jedinečný pohled na styl, jedinečnou vizi luxusu. Ztělesňuje všechny hodnoty italského řemesla a designu, které jsou velmi oceňované zejména v zahraničí.




