Persol PO1020V RX
Kód: PO1020V-53-515Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Persol PO1020V RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262233078 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 53 mm |
| Šířka nosníku: | 20 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sluneční brýle Persol zanechávají výraznou stopu v historii i populární kultuře. Persol a její “per il sole”, což znamená “na slunce”, zdůrazňuje funkci ochrany před slunečním zářením. Persol značka je značka s kultovním dědictvím, jež je založena na tradičním řemeslném zpracování. Má výrazné postavení na trhu, jedinečný pohled na styl, jedinečnou vizi luxusu. Ztělesňuje všechny hodnoty italského řemesla a designu, které jsou velmi oceňované zejména v zahraničí.




