Persol PO0714
Kód: PO0714-54-24/31Detailní popis produktu
Sluneční brýle Persol PO0714Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 713132010778 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Pilot |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Havana |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 21 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




