Oliver Peoples OV5592S
Kód: OV5592S-52-13929ADetailní popis produktu
Sluneční brýle Oliver Peoples OV5592SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 827934508521 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Havana |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 51 mm |
| Šířka nosníku: | 19 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





