Oliver Peoples OV5522SU
Kód: OV5522SU-52-14923RDetailní popis produktu
Sluneční brýle Oliver Peoples OV5522SUDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 827934499416 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 52 mm |
| Šířka nosníku: | 18 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





