Oliver Peoples OV5504SU
Kód: OV5504SU-49-1731P2Detailní popis produktu
Sluneční brýle Oliver Peoples OV5504SUDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 827934503083 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 49 mm |
| Šířka nosníku: | 20 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





