Oliver Peoples OV5375U RX
Kód: OV5375U-51-1722Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Oliver Peoples OV5375U RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 827934505711 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 51 mm |
| Šířka nosníku: | 18 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





