Oliver Peoples OV5355SU
Kód: OV5355SU-55-100383Detailní popis produktu
Sluneční brýle Oliver Peoples OV5355SUDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 827934407442 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Cat-Eye |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Hnědá |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 20 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





