Oliver Peoples OV5186 RX
Kód: OV5186-50-1011Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Oliver Peoples OV5186 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 827934459632 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Zelená |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 50 mm |
| Šířka nosníku: | 23 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





