Oliver Peoples OV1343S
Kód: OV1343S-56-503513Detailní popis produktu
Sluneční brýle Oliver Peoples OV1343SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 827934509108 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Pilot |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 56 mm |
| Šířka nosníku: | 18 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





