Oliver Peoples OV1002S
Kód: OV1002S-59-50363RDetailní popis produktu
Sluneční brýle Oliver Peoples OV1002SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 827934426153 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Pilot |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Stříbrná |
| Délka stranice: | 130 mm |
| Šířka očnice: | 59 mm |
| Šířka nosníku: | 16 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





