Oliver Peoples OV1002S
Kód: OV1002S-59-5062P2Detailní popis produktu
Sluneční brýle Oliver Peoples OV1002SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 827934482951 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Pilot |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 130 mm |
| Šířka očnice: | 59 mm |
| Šířka nosníku: | 16 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář





