Miu Miu MUB01S
Kód: MUB01S-58-16K90QDetailní popis produktu
Sluneční brýle Miu Miu MUB01SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262660096 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 58 mm |
| Šířka nosníku: | 18 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




