Miu Miu MUA07S
Kód: MUA07S-59-16K90QDetailní popis produktu
Sluneční brýle Miu Miu MUA07SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262660614 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 59 mm |
| Šířka nosníku: | 19 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




