Miu Miu MU56ZS
Kód: MU56ZS-56-5AK04MDetailní popis produktu
Sluneční brýle Miu Miu MU56ZSDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262150306 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 56 mm |
| Šířka nosníku: | 17 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




