Miu Miu MU51YV RX
Kód: MU51YV-53-ZVN1O1Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Miu Miu MU51YV RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262630341 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 53 mm |
| Šířka nosníku: | 17 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




