Johnson &amp Johnson Acuvue Oasys with Hydraclear Plus 6 cocek -4.50

Kód: SYS-84/450
680 Kč
Skladem (5 ks)

Dioptrie: -4.50

Zakřivení: 8.4

Průměr: 14

Čtrnáctidenní kontaktní čočky ACUVUE® OASYS® with HYDRACLEAR® Plus (6 čoček) Vám přinášejí vysoký stupeň pohodlí nošení, a to i v prostředích náročných pro oči. To znamená například pokud trávíte dlouhé hodiny u počítače, ve vytápěném či klimatizovaném prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte si pocit, jako byste ani žádné čočky na očích neměli . Čtrnáctidenní kontaktní čočky ACUVUE® OASYS® with HYDRACLEAR® Plus Vám přinášejí vysoký stupeň pohodlí nošení, a to i v prostředích náročných pro oči. To znamená například pokud trávíte dlouhé hodiny u počítače, ve vytápěném či klimatizovaném prostředí.  Čočky ACUVUE® OASYS® with HYDRACLEAR® Plus zajišťují vynikající propustnost pro kyslík pro zdravě vypadající oči a vysokou ochranu před UV zářením*.

 

Zabarvení čočky a indikátor rub/líc slouží k tomu, abyste čočky dobře viděli a mohli s nimi lépe manipulovat. Zabarvení nemá žádný vliv na kvalitu vidění ani není vidět, když máte čočky nasazeny.

 

Čočky ACUVUE® OASYS®Vám poskytují flexibilitu při nošení jako denní, opakovaně použitelné čočky na dva týdny nebo jako čočky pro prodloužené nošení přes den a noc po dobu vašeho spánku. Před započetím nošení je vždy způsob nošení čoček nutné konzultovat s očním odborníkem, prodloužený způsob nošení čoček nemusí být pro Vaše oči vhodný.

 

Kontaktní čočky opatřeny UV filtrem, který blokuje až 90% UVA a téměř 99% UVB záření.

 

 

*Kontaktní čočky absorbující UV záření nejsou náhradou za sluneční brýle s UV filtrem, protože nezakrývají zcela oko a oblasti kolem oka. Toto je zdravotnický prostředek. Před použitím si přečtěte návod k použití.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 2 týdenní
Propustnost pro kyslík: 147 Dk/t
Čoček v krabičce: 6
Bifokální: Ne
Dioptrie: -4,5
Hmotnost: 37 g
Materiál čočky: Senofilcon A
Kategorie čoček: 2 týdenní
Může se s čočkami spát: Ne
Obsah vody: 38 %
Průměr: 14
Rozsah dioptrií: od -12.0 do +8.0
Torická: Ne
UV filtr: Ano
Zabarvení pro manipulaci: Ano
Zakřivení: 8.4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz