Hugo Boss HG 1069/S
Kód: 203009-PJP-563JDetailní popis produktu
Sluneční brýle Hugo Boss HG 1069/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 716736246796 |
| Pohlaví: | Muž |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Polyamid |
| Barva čočky: | Modrá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Azure Multilayer |
| Barva rámu: | Modrá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Blue |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 57 mm |
| Šířka nosníku: | 45.5 mm |
| Materiál čočky: | Polykarbonát |
| Model: | HG 1069/S |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




