Hugo Boss 1581 RX
Kód: 107710-KB7-5717Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Hugo Boss 1581 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 716736857978 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Šedá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Grey |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 57 mm |
| Šířka nosníku: | 39.3 mm |
| Model: | BOSS 1581 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




